جاذبه های گردشگری دبی

پارک ممرز دبی

پارک ممرز دبی

مسافرین عزیز تور دبی پارک «ممرز» ممزر یکی از قدیمی ترین پارکهای شهر دبی است که با بیش از صد هکتار مساحت، در حد فاصل بین دبی و شارجه واقع شده است. گردشگران تور دبی پارک الممرز که بهتر است آن را به نام پارک ساحلی بخوانیم یکی از جاذبه های دبی است که در لیست دیدنی ترین های دبی و امارات است این پارک ساحلی با امکانات تفریحی بسیاری که دارد، به پارکی پربازدید بین اهالی بومی دبی و گردشگران تور دبی تبدیل شده است.

پارک ممرز دبی

مسافرین عزیز تور دبی در این پارک ساحلی و زیبا می توانید امکانات وسیعی برای خوش گذرانی و تفریح در کنار عرب ها ببینید به عنوان مثال می توانید از ۴ ساحل در این پارک، یا دو استخر بزرگی که برای شنا در نظر گرفته اند استفاده کنید.مسافرین تور دبی همچنین برای بچه ها و کودکان هم نگران محیط بازی نباشید چرا که زمین مخصوص کودکان برای بازی در این پارک تدارک دیده شده که می تواند حسابی سرشان را گرم کند.

پارک ممرز دبی

گردشگران تور دبی در این پارک می توانید سر سبزی با طبیعت زیبا را از نزدیک حس کنید. انواع درخت ها و درختچه ها، بوته زارهای بسیار وسیع و همه باعث می شود چشم شما با این ترکیبات سبز آرامش پیدا کند.

پارک ممرز دبی

مسافرین عزیز تور دبی این پارک همیشه شلوغ است اما بهترین و بیشترین زمانی که مسافران داخل و خارج دبی به آن روی می آورند همین جمعه هاست. اما چون پارک بزرگ است ازدحام را حس نخواهید کرد. عزیزان تور دبی  برای دوست داران تئاتر یک آمفی تئاتر در این پارک قرار داده شده است که شما می توانید از آن دیدن کنید.

پارک ممرز دبی

مسافرین تور دبی ساحل ها به دلیل ازدحام دارای سر پناه و اتاقک های موقت زیستی هستند و می توانید برای شنا لباس خود را عوض کنید یا اینکه دوش بگیرید. عزیزان تور دبی نگران نباشید که شنا برایتان خطرناک باشد افرادی که نجات غریق هستند در طول ساحل در حال رصد شما مسافرین تور دبی هستند تا برایتان مشکلی پیش نیاید و این از ویژگی های عالی این منطقه محسوب می شود.

گردشگران عزیز تور دبی در کنار ساحل می توانید از غذا و نوشیدنی های کیوسک ها هم خریداری کنید. یک سری آلاچیق هم هستند که شما عزیزان تور دبی می توانید آن ها را کرایه کنید و در آن هرچه می خواهید با استفاده از امکانات بپزید. البته می توانید با اتومبییل شخصی هم وارد این مکان شوید.