جاذبه های گردشگری دبی

تور جت اسکی دبی

تور جت اسکی دبی

 تور جت اسکی دبی

مسافرین عزیز تور دبی یکی از مهیج ترین تفریحات دبی جت اسکی در سواحل زیبای این شهر است که بسیار برای گردشگران تور دبی مفرح و لذت بخش بوده و طرفداران زیادی دارد گردشگرهای تور دبی جت اسکی دبی رو خیلی دوس دارن شرکت گلدن لند اين امکان رو برای شما عزیزان توردبی فراهم کرده . تور جت اسکی رو میتونین در کنار یه کادر مجرب و با امکاناتی مثل جليقه های نجات استاندارد ، جت اسکي های دنیا و ... در سواحل دبی تجربه کنین .

تور جت اسکی دبی

ورزش آبی اکس جت هم تو دبی پرطرفداره و شما مسافرین تور دبی با کمک جت‌های آبی میتونین تو هوا معلق بمونین و تعادل خودتونو حفظ کنین . تنها تو چند دقیقه توسط مربی این ورزش آبی ، تکنیک برقراری تعادل به شما عزیزان تور دبی آموزش داده میشه و میتونین پرواز بر روی آب را تجربه کنین .

گردشگران عزیز تور دبیاکس‌جت‌پک در اصل یک کوله‌پشتی و یک شلنگ بلند هستش که با آن میتونین روی آب پرواز کنین . گردشگران عزیز تور دبی کوله‌پشتی جادویی با کمربندهای مخصوص پشت شما بسته میشه و فشار آبی که از شلنگ به سمت پایین وارد میشه شما را به سمت بالا هدایت میکنه و شما با دو اهرم کنترل کننده‌ای که در اختیار دارین بر فراز آب میتونین در شش جهت حرکت کنین. و شما عزیزان تور دبی از این تفریح مفرح لذت ببرید.

تور جت اسکی دبی
تور جت اسکی دبی