جاذبه های گردشگری دبی

تور اتوبوس شگفت آور دبی

تور اتوبوس شگفت آور دبی

مسافرین عزیز تور دبی این تور برای نخستین بار در خاورمیانه ارائه می شود. شما سوار بر یک اتوبوس می شوید، ابتدا گردشی در شهر خواهید داشت و سپس سوار بر همان اتوبوس وارد خور دبی می شوید و ساعتی را به گردش بر روی این خور می پردازید. گردشگران عزیز تور دبی داخل این اتوبوس به امکانات مختلفی از جمله سیستم برودتی مجهز گردیده است. همچنین برای مسافرین عزیز تور دبی جلیقه نجات و سایر تجهیزات مورد نیاز در مواقع ضروری نیز در این اتوبوس تعبیه گردیده است.

تور اتوبوس شگفت آور دبی

میهمانان عزیز تور دبی  یک راهنما در طول سفر اطلاعات جالبی را در اختیار شما عزیزان تور دبی قرار خواهد داد. هزینه این تور برای افراد بزرگسال 95 درهم و برای کودکان 65 درهم می باشد.

تور اتوبوس دوطبقه دبی

تور اتوبوس دوطبقه دبی
تور اتوبوس دوطبقه دبی

دیدارکنندگان تور دبی می توانند مناظر شهر را از طبقه دوم این اتوبوس های دو طبقه مشاهده کنند. مسافرین عزیز تور دبی این اتوبوس ها دارای 44 صندلی در طبقه بالا و 28 صندلی در طبقه پایین هستند. گردشگران عزیز تور دبی چشم انداز شهر از طبقه دوم این اتوبوس ها که تقریبا سرباز نیز هستند، بسیار جالب است. یک راهنما نیز در طول مسیر اطلاعات جالبی از گذشته و حال دبی را برای شما مسافرین تور دبی بازگو می نماید.

تور اتوبوس دوطبقه دبی
مسافرین عزیز تور دبی هزینه این تور در حدود 75 درهم برای بزرگسالان و 45 درهم برای کودکان می باشد.